Uzdrošinies pārdot

Treniņu tēmas

training

Pārdošanas treniņš

training

Pārrunu vešana un kaulēšanās prasmes

training

Mērķu meistarklase

training

Kā gūt panākumus!

training

ES projektu rakstīšanas ABC

blue

Priekšizpēte:
Tikšanās ar uzņēmuma vadību. Komunikāciju audits – e-pastu, telefonu zvanu, tiksanās ar klientu analīze, novertējumi darba vietās. Informācijas apkopšana, analīze un mācību programmas precizēšana, sagatavošana.

Izmantotā metodika apmācībās:
Mācību metodes izstrādātas, ņemot vērā pārbaudītas pārdošanas tehnikas, pieredzes apmācību (experimental learning) un paātrināto apmācību (accelerated learning) principus. Apmācības notiek pozitīvā, iedvesmojošā gaisotnē un ļauj labi justies ikvienam dalībniekam.

Follow-up:
Rezultātu apkopojums un atgrieziniskās saites tikšanās.
Attistības programma/spēle – apmācības iegūto zināšanu pilnīga nostiprināšana praksē.

Apmācību rezultātā:
Paagstināta klientu lojalitāte. Lielāka atdeve no katra darījuma. Pārdošana apjoma pieaugums. Uzņēmuma darbinieku motivēta rīcība klientu apkalpošanā. Pozitīva gaisotne komandā. Un, protams, paaugstināta personāla motivācija, vēlme un tieksme sasniegt pārdošonas rezultātu.

Treniņi visbiežāk notiek līdz 20 dalībnieku grupās 8-24h (1 – 3 apmācību dienas)

Atsauksmes

Diāna /Sistēmiskā pārdošana/

Ļoti noderīgi jebkuram pārdevējam. Kvalitatīva informācija, labi piemēri, skaidra struktūra. Brīvi nepiespiesti, bet lika trenēties un darīt.

Marta /Pārrunu vešana un kaulēšanās prasme/

Izcils kurss. Ļoti daudz ieguvu un būšu turpmāk daudz pārliecinātāka pārdevēja. Ļoti patika pasniedzējas darbs, viņas māka uzturēt ieinteresētību. Interesanti un jēgpilni.

Elīna /Pārdošanas treiņš/

Nebija nekāds bla bla un pilnīga koncentrēšanās uz mums, lai mēs apgūtu un pielietotu pēc tam ikdienā -> gūtu progresu.

Alise /Sistēmiskā pārdošana/

Patika, ka kursa sākumā tika noskaidrots, kas katram aktuāls. Teorija + praktiskie vingrinājumi vienmēr ir vislabākais. Patika treneres zināšanas un attieksme. Noderīgi.

Dace /Sistēmiskā pārdošana/

Ļoti interesants un praktisks seminārs. Daudz praktiski piemēri, dziļāka informācija par tēmām. Mūsdienīga, elastīga programma.

Raimonds /Pārdošanas ReSTARTS/

Atraktīva pieeja. Reāli liek aizdomāties un izprast. Mācībās brīva gaisotne un atmosfēra. Daudz praktizēšana.

Māris /Pārrunu vešana un kaulēšanās prasmes/

Pasniedzējai bagāta pieredze un skaidrs redzējums uz lietām un procesiem. Spēj labi parādīt, kā tas strādā dzīvē.

Inga /Pārdošanas treniņš/

Pasniedzējai fantastiska spēja divu dienu garumā noturēt auditorijas nedalītu uzmanību. Ļoti patika, ka apmācības bija spēļu veidā, kas palīdz izprast teoriju.

Ilona /Mērķu meistarklase/

Bija viegli uztvert, nebija sausas teorijas, tikām mudināti dot solījumus pašiem sev, nodefinēt, kas man ir svarīgi un iedvesmoties no panākumus guvušu cilvēku pieredzes.

Alīna /spēle “Pārdošanas maratons”/

Spēle attīstīja ne tikai profesionālās pārdošanas iemaņas, bet arī lika katram dalībniekam aizdomāties par sevi, savu dzīvi, raksturu, nākotni, par lietām, ko gribi mainīt un ko sasniegt.

Atvērtie kursi

12.02.2020
course
Pārrunu vešana un kaulēšanās prasmes

Kaulēšanās ir aizraujoša spēle! – Šajā spēlē uzvar tas, kurš to spēlē visgudrāk. Šis treniņš attīsta praktiskās pārrunu vešanas un kaulēšanās iemaņas. Vislielāko vērtību iegūs pārdošanā un…

22.04.2020
course
SISTĒMISKĀ PĀRDOŠANA

Citādāks apmācību treniņš, kas ļaus tev paskatīties uz dažiem procesiem, rezultātiem un pārdošanu no malas. Reizēm augstus pārdošanas rezultātus nesasniedzam ne tāpēc, ka mums nepiemīt…