Uzdrošinies pārdot

Treniņu tēmas

training

Pārdošanas treniņš

training

Pārrunu vešana un kaulēšanās prasmes

training

Mērķu meistarklase

training

Kā gūt panākumus!

training

ES projektu rakstīšanas ABC

blue

Priekšizpēte:
Tikšanās ar uzņēmuma vadību. Komunikāciju audits – e-pastu, telefonu zvanu, tiksanās ar klientu analīze, novertējumi darba vietās. Informācijas apkopšana, analīze un mācību programmas precizēšana, sagatavošana.

Izmantotā metodika apmācībās:
Mācību metodes izstrādātas, ņemot vērā pārbaudītas pārdošanas tehnikas, pieredzes apmācību (experimental learning) un paātrināto apmācību (accelerated learning) principus. Apmācības notiek pozitīvā, iedvesmojošā gaisotnē un ļauj labi justies ikvienam dalībniekam.

Follow-up:
Rezultātu apkopojums un atgrieziniskās saites tikšanās.
Attistības programma/spēle – apmācības iegūto zināšanu pilnīga nostiprināšana praksē.

Apmācību rezultātā:
Paagstināta klientu lojalitāte. Lielāka atdeve no katra darījuma. Pārdošana apjoma pieaugums. Uzņēmuma darbinieku motivēta rīcība klientu apkalpošanā. Pozitīva gaisotne komandā. Un, protams, paaugstināta personāla motivācija, vēlme un tieksme sasniegt pārdošonas rezultātu.

Treniņi visbiežāk notiek līdz 20 dalībnieku grupās 8-24h (1 – 3 apmācību dienas)

Atsauksmes

Dace /Sistēmiskā pārdošana/

Ļoti interesants un praktisks seminārs. Daudz praktiski piemēri, dziļāka informācija par tēmām. Mūsdienīga, elastīga programma.

Raimonds /Pārdošanas ReSTARTS/

Atraktīva pieeja. Reāli liek aizdomāties un izprast. Mācībās brīva gaisotne un atmosfēra. Daudz praktizēšana.

Māris /Pārrunu vešana un kaulēšanās prasmes/

Pasniedzējai bagāta pieredze un skaidrs redzējums uz lietām un procesiem. Spēj labi parādīt, kā tas strādā dzīvē.

Inga /Pārdošanas treniņš/

Pasniedzējai fantastiska spēja divu dienu garumā noturēt auditorijas nedalītu uzmanību. Ļoti patika, ka apmācības bija spēļu veidā, kas palīdz izprast teoriju.

Ilona /Mērķu meistarklase/

Bija viegli uztvert, nebija sausas teorijas, tikām mudināti dot solījumus pašiem sev, nodefinēt, kas man ir svarīgi un iedvesmoties no panākumus guvušu cilvēku pieredzes.

Alīna /spēle “Pārdošanas maratons”/

Spēle attīstīja ne tikai profesionālās pārdošanas iemaņas, bet arī lika katram dalībniekam aizdomāties par sevi, savu dzīvi, raksturu, nākotni, par lietām, ko gribi mainīt un ko sasniegt.

Valda /Pārdošanas treniņš/

Ļoti interesants, vērtīgs, aizraujošs un pacilājošs kurss. Daudz svarīgu informāciju un emociju. Īpaši patika, ka kurss bija aktīvs ar praktiskiem uzdevumiem, īpaši piemeklētiem video.

Vineta /Pārrunu vešana un kaulēšanās prasmes/

Ļoti vērtīgas divas dienas. Kurss bija ļoti noderīgs un pacilājošs, ar reāliem piemēriem. Viegli uztvert, sekot līdz un iesaistīties. Visa informācija ir pielietojama ikdienā.

Valdis /Pārrunu vešana un kaulēšanās prasmes/

Patika praktiskā pieeja, kas ļāva teorētiskās zināšanas uzreiz pielietot praksē. Pasniedzējai ir lieliska pieeja katram dalībniekam, teorijas praktizēšana un praktisko darbu pielāgošana konkrētās auditorijas pieredzei.

Tatjana /Mans talants-klientu apkalpošana/

Patika, ka kursa laikā tika izmantoti gan video, gan izdales materiāli ar teoriju, kā arī bija iespēja uzreiz materiālu pielietot praksē. Pasniedzēja ir ļoti radoša personība, kurā ļoti interesanti klausīties.

Atvērtie kursi

18.04.2019
course
Sistēmiskā pārdošanas komandas vadība

Kuri ir tavi galvenie izaicinājumi pārdošanas vadībā? Šajās apmācībās apskatīsim kā organizāciju sistēmiskie principi var ietekmēt tavas komandas motivāciju un darbības. Ko tu vari darīt, lai…

14.05.2019
course
SISTĒMISKĀ PĀRDOŠANA

Citādāks apmācību treniņš, kas ļaus tev paskatīties uz dažiem procesiem, rezultātiem un pārdošanu no malas. Reizēm augstus pārdošanas rezultātus nesasniedzam ne tāpēc, ka mums nepiemīt…