Spēle

Biznesa apmācību spēle "PĀRDOŠANAS MARATONS"

Biznesa spēle sastāv no 16 prasmēm (ar konkrētiem uzdevumiem), kas sasaistītas ar 16 sporta veidiem, apvienojot tos kopīgā maratona distancē. Komandai kopīgi (reizi nedēļā) uz vienu stundu notiek kopēja prasmju trenēšana, un pēc tam katrs dalībnieks nedēļu pilda mājas darbu (kuri ir praktiski apvienojami ar ikdienas pienākumiem). Kopā spēli var spēlēt 3-4 mēnešus. Pārdošanā ir ļoti daudz līdzību ar sporta veidiem. Katrā sporta veidā ir svarīgākie elementi, kas nes panākumus. Pārdevēji līdzīgi kā sportisti ir tie, kas iepazīst zaudējumus, pirms tiek pie uzvarām, veido ieradumus, iet ārpus komforta zonas un trenē savas prasmes, lai gūtu panākumus un rezultātus. Spēle ir poligrāfisks izdevumus, kas satur noteiktas kartiņas par katru prasmi ar īsu teoriju, uzdevumiem sapulces laikā, norādījumiem pārdošanas komandas vadītājam, un mājas darbiem komandas pārdevējiem. Uzdevumi ir veidoti vieglā, saprotamā valodā, lai pārdošanas/uzņēmuma vadītājs spētu to vadīt un darbinieki izpildīt.

game
Pārdošanā un tirdzniecībā iesaistītu darbinieku attīstība šobrīd ir viena no labākajām iespējām, ja vēlamies nodrošināt uzņēmumu izaugsmi un konkurētspēju. Attīstības programmas ieviešana uzņēmumā ar spēles elementiem ļauj izveidot talantīgu un uz rezultātu vērstu komandu. Uzdrošinies pārdot un attīstīt savu komandu!
Terēze Riekstiņa
spēles autore un pārdošanas apmācību trenere
Biznesu apmācību spēle ir paredzēta kā instruments pārdošanas komandu vai uzņēmumu vadītājiem savu darbinieku attīstībai. Tās laikā tiek attīstītas 16 prasmes, kuras ļoti noderīgas pārdošanā (B2B, B2C), klientu apkalpošanas un tirdzniecības veicināšanā.
Pozitīvs pirmais iespaids
Piepārdošana
Prasme klausīties
Aukstie zvani
Atvērtie jautājumi
Iebildumi
Komplimenti pārdošanā
Ārpus komforta zonas
Darījumu noslēgšana
Cena un kaulēšanās
Uztveres veidi (VAK)
Mērķu izvirzīšana
Klientu serviss / WOW efekts
Produkta stāsts
Pievienošanās
Pozitīvi ieradumi
Spēle balstīta uz pozitīvu ieradumu veidošanu un iedvesmo pārdevējus sasniegt vairāk. Ļauj nostiprināt arī apmācībās iegūto iemaņu pilnīgu pielietošanu praksē.
reason
Spēles vadītājs - pārdošanas/komandas/uzņēmuma vadītājs
reason
Laiks 1h (reizi nedeļā) - kopā 16 nedeļu garumā (ar uzdevumiem un mājas darbiem)
reason
Spēle paredzēta 3-9 pārdevēju komandām (var spēlēt gan jauni, gan jau pieredzējoši darbinieki)
Spēles cena 495 Eur (bez PVN)
Saņemt konsultāciju

Atsauksmes

Baiba /Kā pārdot dārgi un kaulēties izdevīgi?/

Patika praktiskie uzdevumi, darbības pāros, radošā daļa, ka nebija viss tikai sausi. Bija piemēri no dzīves, un iespēja katram izteikt savu viedokli. Lielākais ieguvums-ieraudzīt otru (klienta) pusi.

Ronalds /Ārpus komforta zonas/

Šajā divu dienu pārdošanas treniņā patika iegūt pārliecību par savām spējām, saņemties, spert pirmos soļus. Uzdrošināties iziet ārpus ierastā. Nepadoties un neapstāties.

Milda Marija /Sistēmiskā pārdošana/

Pamācoši, pat cilvēkiem ar pieredzi, jo iekļauta arī psiholoģija. Patika, ka varējām ieraudzīt vairāk klienta pusi – viņu sajūtas un vajadzības.

Diāna /Sistēmiskā pārdošana/

Ļoti noderīgi jebkuram pārdevējam. Kvalitatīva informācija, labi piemēri, skaidra struktūra. Brīvi nepiespiesti, bet lika trenēties un darīt.

Marta /Pārrunu vešana un kaulēšanās prasme/

Izcils kurss. Ļoti daudz ieguvu un būšu turpmāk daudz pārliecinātāka pārdevēja. Ļoti patika pasniedzējas darbs, viņas māka uzturēt ieinteresētību. Interesanti un jēgpilni.

Elīna /Pārdošanas treiņš/

Nebija nekāds bla bla un pilnīga koncentrēšanās uz mums, lai mēs apgūtu un pielietotu pēc tam ikdienā -> gūtu progresu.

Alise /Sistēmiskā pārdošana/

Patika, ka kursa sākumā tika noskaidrots, kas katram aktuāls. Teorija + praktiskie vingrinājumi vienmēr ir vislabākais. Patika treneres zināšanas un attieksme. Noderīgi.

Dace /Sistēmiskā pārdošana/

Ļoti interesants un praktisks seminārs. Daudz praktiski piemēri, dziļāka informācija par tēmām. Mūsdienīga, elastīga programma.

Raimonds /Pārdošanas ReSTARTS/

Atraktīva pieeja. Reāli liek aizdomāties un izprast. Mācībās brīva gaisotne un atmosfēra. Daudz praktizēšana.

Māris /Pārrunu vešana un kaulēšanās prasmes/

Pasniedzējai bagāta pieredze un skaidrs redzējums uz lietām un procesiem. Spēj labi parādīt, kā tas strādā dzīvē.