Spēle

Biznesa apmācību spēle "PĀRDOŠANAS MARATONS"

Biznesa spēle sastāv no 16 prasmēm (ar konkrētiem uzdevumiem), kas sasaistītas ar 16 sporta veidiem, apvienojot tos kopīgā maratona distancē. Komandai kopīgi (reizi nedēļā) uz vienu stundu notiek kopēja prasmju trenēšana, un pēc tam katrs dalībnieks nedēļu pilda mājas darbu (kuri ir praktiski apvienojami ar ikdienas pienākumiem). Kopā spēli var spēlēt 3-4 mēnešus. Pārdošanā ir ļoti daudz līdzību ar sporta veidiem. Katrā sporta veidā ir svarīgākie elementi, kas nes panākumus. Pārdevēji līdzīgi kā sportisti ir tie, kas iepazīst zaudējumus, pirms tiek pie uzvarām, veido ieradumus, iet ārpus komforta zonas un trenē savas prasmes, lai gūtu panākumus un rezultātus. Spēle ir poligrāfisks izdevumus, kas satur noteiktas kartiņas par katru prasmi ar īsu teoriju, uzdevumiem sapulces laikā, norādījumiem pārdošanas komandas vadītājam, un mājas darbiem komandas pārdevējiem. Uzdevumi ir veidoti vieglā, saprotamā valodā, lai pārdošanas/uzņēmuma vadītājs spētu to vadīt un darbinieki izpildīt.

game
Pārdošanā un tirdzniecībā iesaistītu darbinieku attīstība šobrīd ir viena no labākajām iespējām, ja vēlamies nodrošināt uzņēmumu izaugsmi un konkurētspēju. Attīstības programmas ieviešana uzņēmumā ar spēles elementiem ļauj izveidot talantīgu un uz rezultātu vērstu komandu. Uzdrošinies pārdot un attīstīt savu komandu!
Terēze Riekstiņa
spēles autore un pārdošanas apmācību trenere
Biznesu apmācību spēle ir paredzēta kā instruments pārdošanas komandu vai uzņēmumu vadītājiem savu darbinieku attīstībai. Tās laikā tiek attīstītas 16 prasmes, kuras ļoti noderīgas pārdošanā (B2B, B2C), klientu apkalpošanas un tirdzniecības veicināšanā.
Pozitīvs pirmais iespaids
Piepārdošana
Prasme klausīties
Aukstie zvani
Atvērtie jautājumi
Iebildumi
Komplimenti pārdošanā
Ārpus komforta zonas
Darījumu noslēgšana
Cena un kaulēšanās
Uztveres veidi (VAK)
Mērķu izvirzīšana
Klientu serviss / WOW efekts
Produkta stāsts
Pievienošanās
Pozitīvi ieradumi
Spēle balstīta uz pozitīvu ieradumu veidošanu un iedvesmo pārdevējus sasniegt vairāk. Ļauj nostiprināt arī apmācībās iegūto iemaņu pilnīgu pielietošanu praksē.
reason
Spēles vadītājs - pārdošanas/komandas/uzņēmuma vadītājs
reason
Laiks 1h (reizi nedeļā) - kopā 16 nedeļu garumā (ar uzdevumiem un mājas darbiem)
reason
Spēle paredzēta 3-9 pārdevēju komandām (var spēlēt gan jauni, gan jau pieredzējoši darbinieki)
Spēles cena 495 Eur (bez PVN)
Saņemt konsultāciju

Atsauksmes

Marta /Pārrunu vešana un kaulēšanās prasme/

Izcils kurss. Ļoti daudz ieguvu un būšu turpmāk daudz pārliecinātāka pārdevēja. Ļoti patika pasniedzējas darbs, viņas māka uzturēt ieinteresētību. Interesanti un jēgpilni.

Elīna /Pārdošanas treiņš/

Nebija nekāds bla bla un pilnīga koncentrēšanās uz mums, lai mēs apgūtu un pielietotu pēc tam ikdienā -> gūtu progresu.

Alise /Sistēmiskā pārdošana/

Patika, ka kursa sākumā tika noskaidrots, kas katram aktuāls. Teorija + praktiskie vingrinājumi vienmēr ir vislabākais. Patika treneres zināšanas un attieksme. Noderīgi.

Dace /Sistēmiskā pārdošana/

Ļoti interesants un praktisks seminārs. Daudz praktiski piemēri, dziļāka informācija par tēmām. Mūsdienīga, elastīga programma.

Raimonds /Pārdošanas ReSTARTS/

Atraktīva pieeja. Reāli liek aizdomāties un izprast. Mācībās brīva gaisotne un atmosfēra. Daudz praktizēšana.

Māris /Pārrunu vešana un kaulēšanās prasmes/

Pasniedzējai bagāta pieredze un skaidrs redzējums uz lietām un procesiem. Spēj labi parādīt, kā tas strādā dzīvē.

Inga /Pārdošanas treniņš/

Pasniedzējai fantastiska spēja divu dienu garumā noturēt auditorijas nedalītu uzmanību. Ļoti patika, ka apmācības bija spēļu veidā, kas palīdz izprast teoriju.

Ilona /Mērķu meistarklase/

Bija viegli uztvert, nebija sausas teorijas, tikām mudināti dot solījumus pašiem sev, nodefinēt, kas man ir svarīgi un iedvesmoties no panākumus guvušu cilvēku pieredzes.

Alīna /spēle “Pārdošanas maratons”/

Spēle attīstīja ne tikai profesionālās pārdošanas iemaņas, bet arī lika katram dalībniekam aizdomāties par sevi, savu dzīvi, raksturu, nākotni, par lietām, ko gribi mainīt un ko sasniegt.

Valda /Pārdošanas treniņš/

Ļoti interesants, vērtīgs, aizraujošs un pacilājošs kurss. Daudz svarīgu informāciju un emociju. Īpaši patika, ka kurss bija aktīvs ar praktiskiem uzdevumiem, īpaši piemeklētiem video.