Осмелься продать

Темы тренингов

training

Азбука по написанию ЕС проектов

training

Как добиться успеха!

training

Мастер-класс по достижению целей

training

Ведение переговоров и умение торговаться

training

Тренинг продаж

blue

Предварительное изучение:

Встреча с руководством компании. Аудит коммуникации – анализ электронной почты, телефонных звонков, встреч с клиентами, оценка на рабочих местах. Обобщение и анализ информации, обновление и подготовка учебной программы.

Используемая методика обучения:

Методы обучения разработаны на основе принципов проверенных техник продаж, обучения на опыте (experimental learning) и ускоренного обучения (accelerated learning). Обучение проходит в позитивной, вдохновляющей атмосфере и позволяет каждому участнику чувствовать себя хорошо.

Follow-up:

Обобщение результатов и фидбек – встречи.

Программа развития/игра – закрепление полученных в процессе обучения знаний на практике.

В результате обучения:

Повышенная лояльность клиентов. Большая отдача от каждой сделки. Увеличение объема продаж. Мотивированное обслуживание клиентов сотрудниками предприятия. Положительная атмосфера в команде. И, конечно же, повышенная мотивация персонала, желание и стремление достичь результатов продаж.

Обучение чаще всего проходит в группах до 20 участников в течение 8-24 часов (1-3 учебных дня).

Отзывы

Baiba /Kā pārdot dārgi un kaulēties izdevīgi?/

Patika praktiskie uzdevumi, darbības pāros, radošā daļa, ka nebija viss tikai sausi. Bija piemēri no dzīves, un iespēja katram izteikt savu viedokli. Lielākais ieguvums-ieraudzīt otru (klienta) pusi.

Ronalds /Ārpus komforta zonas/

Šajā divu dienu pārdošanas treniņā patika iegūt pārliecību par savām spējām, saņemties, spert pirmos soļus. Uzdrošināties iziet ārpus ierastā. Nepadoties un neapstāties.

Milda Marija /Sistēmiskā pārdošana/

Pamācoši, pat cilvēkiem ar pieredzi, jo iekļauta arī psiholoģija. Patika, ka varējām ieraudzīt vairāk klienta pusi — viņu sajūtas un vajadzības.

Diāna /Sistēmiskā pārdošana/

Ļoti noderīgi jebkuram pārdevējam. Kvalitatīva informācija, labi piemēri, skaidra struktūra. Brīvi nepiespiesti, bet lika trenēties un darīt.

Marta /Pārrunu vešana un kaulēšanās prasme/

Izcils kurss. Ļoti daudz ieguvu un būšu turpmāk daudz pārliecinātāka pārdevēja. Ļoti patika pasniedzējas darbs, viņas māka uzturēt ieinteresētību. Interesanti un jēgpilni.

Elīna /Pārdošanas treiņš/

Nebija nekāds bla bla un pilnīga koncentrēšanās uz mums, lai mēs apgūtu un pielietotu pēc tam ikdienā -> gūtu progresu.

Alise /Sistēmiskā pārdošana/

Patika, ka kursa sākumā tika noskaidrots, kas katram aktuāls. Teorija + praktiskie vingrinājumi vienmēr ir vislabākais. Patika treneres zināšanas un attieksme. Noderīgi.

Dace /Sistēmiskā pārdošana/

Ļoti interesants un praktisks seminārs. Daudz praktiski piemēri, dziļāka informācija par tēmām. Mūsdienīga, elastīga programma.

Raimonds /Pārdošanas ReSTARTS/

Atraktīva pieeja. Reāli liek aizdomāties un izprast. Mācībās brīva gaisotne un atmosfēra. Daudz praktizēšana.

Māris /Pārrunu vešana un kaulēšanās prasmes/

Pasniedzējai bagāta pieredze un skaidrs redzējums uz lietām un procesiem. Spēj labi parādīt, kā tas strādā dzīvē.

Открытые курсы

01.09.2020
course
SISTĒMISKĀ PĀRDOŠANAS VADĪBA /drīzumā/

Katru dienu pārdošanas vadītāji risina daudz izaicinājumus sava uzņēmuma un komandas labā. Kā tajā nepazaudēt sevi, bet tieši otrādi atrast līdzsvaru un kārtību? Kā panākt,…

01.09.2020
course
SISTĒMISKĀ PĀRDOŠANA /drīzumā/

Citādāks apmācību treniņš, kas ļaus tev paskatīties uz dažiem procesiem, rezultātiem un pārdošanu no malas. Reizēm augstus pārdošanas rezultātus nesasniedzam ne tāpēc, ka mums nepiemīt…