Осмелься продать

Темы тренингов

training

Азбука по написанию ЕС проектов

training

Как добиться успеха!

training

Мастер-класс по достижению целей

training

Ведение переговоров и умение торговаться

training

Тренинг продаж

blue

Предварительное изучение:

Встреча с руководством компании. Аудит коммуникации – анализ электронной почты, телефонных звонков, встреч с клиентами, оценка на рабочих местах. Обобщение и анализ информации, обновление и подготовка учебной программы.

Используемая методика обучения:

Методы обучения разработаны на основе принципов проверенных техник продаж, обучения на опыте (experimental learning) и ускоренного обучения (accelerated learning). Обучение проходит в позитивной, вдохновляющей атмосфере и позволяет каждому участнику чувствовать себя хорошо.

Follow-up:

Обобщение результатов и фидбек – встречи.

Программа развития/игра – закрепление полученных в процессе обучения знаний на практике.

В результате обучения:

Повышенная лояльность клиентов. Большая отдача от каждой сделки. Увеличение объема продаж. Мотивированное обслуживание клиентов сотрудниками предприятия. Положительная атмосфера в команде. И, конечно же, повышенная мотивация персонала, желание и стремление достичь результатов продаж.

Обучение чаще всего проходит в группах до 20 участников в течение 8-24 часов (1-3 учебных дня).

Отзывы

Marta /Pārrunu vešana un kaulēšanās prasme/

Izcils kurss. Ļoti daudz ieguvu un būšu turpmāk daudz pārliecinātāka pārdevēja. Ļoti patika pasniedzējas darbs, viņas māka uzturēt ieinteresētību. Interesanti un jēgpilni.

Elīna /Pārdošanas treiņš/

Nebija nekāds bla bla un pilnīga koncentrēšanās uz mums, lai mēs apgūtu un pielietotu pēc tam ikdienā -> gūtu progresu.

Alise /Sistēmiskā pārdošana/

Patika, ka kursa sākumā tika noskaidrots, kas katram aktuāls. Teorija + praktiskie vingrinājumi vienmēr ir vislabākais. Patika treneres zināšanas un attieksme. Noderīgi.

Dace /Sistēmiskā pārdošana/

Ļoti interesants un praktisks seminārs. Daudz praktiski piemēri, dziļāka informācija par tēmām. Mūsdienīga, elastīga programma.

Raimonds /Pārdošanas ReSTARTS/

Atraktīva pieeja. Reāli liek aizdomāties un izprast. Mācībās brīva gaisotne un atmosfēra. Daudz praktizēšana.

Māris /Pārrunu vešana un kaulēšanās prasmes/

Pasniedzējai bagāta pieredze un skaidrs redzējums uz lietām un procesiem. Spēj labi parādīt, kā tas strādā dzīvē.

Inga /Pārdošanas treniņš/

Pasniedzējai fantastiska spēja divu dienu garumā noturēt auditorijas nedalītu uzmanību. Ļoti patika, ka apmācības bija spēļu veidā, kas palīdz izprast teoriju.

Ilona /Mērķu meistarklase/

Bija viegli uztvert, nebija sausas teorijas, tikām mudināti dot solījumus pašiem sev, nodefinēt, kas man ir svarīgi un iedvesmoties no panākumus guvušu cilvēku pieredzes.

Alīna /spēle «Pārdošanas maratons»/

Spēle attīstīja ne tikai profesionālās pārdošanas iemaņas, bet arī lika katram dalībniekam aizdomāties par sevi, savu dzīvi, raksturu, nākotni, par lietām, ko gribi mainīt un ko sasniegt.

Valda /Pārdošanas treniņš/

Ļoti interesants, vērtīgs, aizraujošs un pacilājošs kurss. Daudz svarīgu informāciju un emociju. Īpaši patika, ka kurss bija aktīvs ar praktiskiem uzdevumiem, īpaši piemeklētiem video.

Открытые курсы

30.10.2019
course
Pārrunu vešana un kaulēšanās prasmes

Kaulēšanās ir aizraujoša spēle! – Šajā spēlē uzvar tas, kurš to spēlē visgudrāk. Šis treniņš attīsta praktiskās pārrunu vešanas un kaulēšanās iemaņas. Vislielāko vērtību iegūs pārdošanā un…

16.10.2019
course
SISTĒMISKĀ PĀRDOŠANA

Citādāks apmācību treniņš, kas ļaus tev paskatīties uz dažiem procesiem, rezultātiem un pārdošanu no malas. Reizēm augstus pārdošanas rezultātus nesasniedzam ne tāpēc, ka mums nepiemīt…