Осмелься продать

Темы тренингов

training

Азбука по написанию ЕС проектов

training

Как добиться успеха!

training

Мастер-класс по достижению целей

training

Ведение переговоров и умение торговаться

training

Тренинг продаж

blue

Предварительное изучение:

Встреча с руководством компании. Аудит коммуникации – анализ электронной почты, телефонных звонков, встреч с клиентами, оценка на рабочих местах. Обобщение и анализ информации, обновление и подготовка учебной программы.

Используемая методика обучения:

Методы обучения разработаны на основе принципов проверенных техник продаж, обучения на опыте (experimental learning) и ускоренного обучения (accelerated learning). Обучение проходит в позитивной, вдохновляющей атмосфере и позволяет каждому участнику чувствовать себя хорошо.

Follow-up:

Обобщение результатов и фидбек – встречи.

Программа развития/игра – закрепление полученных в процессе обучения знаний на практике.

В результате обучения:

Повышенная лояльность клиентов. Большая отдача от каждой сделки. Увеличение объема продаж. Мотивированное обслуживание клиентов сотрудниками предприятия. Положительная атмосфера в команде. И, конечно же, повышенная мотивация персонала, желание и стремление достичь результатов продаж.

Обучение чаще всего проходит в группах до 20 участников в течение 8-24 часов (1-3 учебных дня).

Отзывы

Dace /Sistēmiskā pārdošana/

Ļoti interesants un praktisks seminārs. Daudz praktiski piemēri, dziļāka informācija par tēmām. Mūsdienīga, elastīga programma.

Raimonds /Pārdošanas ReSTARTS/

Atraktīva pieeja. Reāli liek aizdomāties un izprast. Mācībās brīva gaisotne un atmosfēra. Daudz praktizēšana.

Māris /Pārrunu vešana un kaulēšanās prasmes/

Pasniedzējai bagāta pieredze un skaidrs redzējums uz lietām un procesiem. Spēj labi parādīt, kā tas strādā dzīvē.

Inga /Pārdošanas treniņš/

Pasniedzējai fantastiska spēja divu dienu garumā noturēt auditorijas nedalītu uzmanību. Ļoti patika, ka apmācības bija spēļu veidā, kas palīdz izprast teoriju.

Ilona /Mērķu meistarklase/

Bija viegli uztvert, nebija sausas teorijas, tikām mudināti dot solījumus pašiem sev, nodefinēt, kas man ir svarīgi un iedvesmoties no panākumus guvušu cilvēku pieredzes.

Alīna /spēle «Pārdošanas maratons»/

Spēle attīstīja ne tikai profesionālās pārdošanas iemaņas, bet arī lika katram dalībniekam aizdomāties par sevi, savu dzīvi, raksturu, nākotni, par lietām, ko gribi mainīt un ko sasniegt.

Valda /Pārdošanas treniņš/

Ļoti interesants, vērtīgs, aizraujošs un pacilājošs kurss. Daudz svarīgu informāciju un emociju. Īpaši patika, ka kurss bija aktīvs ar praktiskiem uzdevumiem, īpaši piemeklētiem video.

Vineta /Pārrunu vešana un kaulēšanās prasmes/

Ļoti vērtīgas divas dienas. Kurss bija ļoti noderīgs un pacilājošs, ar reāliem piemēriem. Viegli uztvert, sekot līdz un iesaistīties. Visa informācija ir pielietojama ikdienā.

Valdis /Pārrunu vešana un kaulēšanās prasmes/

Patika praktiskā pieeja, kas ļāva teorētiskās zināšanas uzreiz pielietot praksē. Pasniedzējai ir lieliska pieeja katram dalībniekam, teorijas praktizēšana un praktisko darbu pielāgošana konkrētās auditorijas pieredzei.

Tatjana /Mans talants-klientu apkalpošana/

Patika, ka kursa laikā tika izmantoti gan video, gan izdales materiāli ar teoriju, kā arī bija iespēja uzreiz materiālu pielietot praksē. Pasniedzēja ir ļoti radoša personība, kurā ļoti interesanti klausīties.

Открытые курсы

18.04.2019
course
Sistēmiskā pārdošanas komandas vadība

Kuri ir tavi galvenie izaicinājumi pārdošanas vadībā? Šajās apmācībās apskatīsim kā organizāciju sistēmiskie principi var ietekmēt tavas komandas motivāciju un darbības. Ko tu vari darīt, lai…

14.05.2019
course
SISTĒMISKĀ PĀRDOŠANA

Citādāks apmācību treniņš, kas ļaus tev paskatīties uz dažiem procesiem, rezultātiem un pārdošanu no malas. Reizēm augstus pārdošanas rezultātus nesasniedzam ne tāpēc, ka mums nepiemīt…