Новости

Apmācību kārtis «Pārdošanas jautājumi»

03. 06. 2020
zina

Hei, pārdevēj!
Esam radījuši tev palīgrīku, lai vari uzlabot, nostiprināt vai atkārtot savu jautājumu uzdošanas prasmi.
Jautājumu uzdošana pārdošanā ir viena no visspēcīgākajām metodēm, kas palīdz gan klientam, gan pārdevējam iegūt labu rezultātu. Ar jautājumiem varam noskaidrot, ko klients vēlas, kāpēc viņš to vēlas un pie kādiem nosacījumiem viņš to vēlas. Jautājumu uzdošana palīdz gan sasniegt ātrāku un efektīvāku pārdošanas rezultātu, gan izveidot un uzlabot attiecības ar klientiem, gan arī attīstīt savas komunikācijas, argumentēšanas un aktīvās klausīšanās prasmes.
Pārdošanā svarīgi, lai pārdevējs spētu jautājumus ģenerēt ātri un atbilstoši situācijai.
Piedāvājam 100 apmācību kārtis, kurā iekļautas instrukcijas, teoriju kārtis par jautājumu veidiem un klientu tipi izspēlei. Un pats galvenais — 65 dažādi jautājumi, kurus vari izmēģināt, testēt un pielāgot sarunās ar klientiem.

Biznesa apmācību kārtis “Pārdošanas maratons” ļaus pārdevējiem, tirdzniecības pārstāvjiem, klientu apkalpošanas speciālistiem un konsultantiem izprast jautājumu būtību un nepieciešamību pārdošanā.

Izmanto jautājumu kārtis pārdošanas sapulcēs, komandas mācībās un ikdienā ar klientiem!

?Kāršu komplekts maksā 30 EUR + 3 EUR pakomātu izmaksas. Kārtis var izmantot gan individuāli katrs pārdevējs, gan kopīgi komandā.
Raksti un iegādājies: info@uzdrosiniespardot.lv

 

Хочешь получать новости от нас? Просто подпишись!