Новости

Apmācības «Sistēmiskā pārdošanas vadība» oktobrī

27. 02. 2020
zina

Katru dienu pārdošanas vadītāji risina daudz izaicinājumus sava uzņēmuma un komandas labā. Kā tajā nepazaudēt sevi, bet tieši otrādi, atrast līdzsvaru un kārtību? Kā panākt, ka visi darbojas kā labs mehānisms? Kā laicīgi pamanīt sāpīgākās lietas, kas traucē ne vien pārdošanai, bet arī katram komandas dalībniekam personīgi? Kā tikt galā, kad ne vienas mācības vai tehnikas vairs nedod cerēto rezultātu?
Treniņš par neapzinātajiem procesiem, kas ietekmē mūsu līderību un iespēja paskatīties uz sevi, savu komandu no cita skatu punkta.

Programma:

  • Pārdošanas komanda kā sistēma. Tās loma un vieta organizācijā. Efektīva sadarbība un komunikācija uzņēmuma iekšienē.
  • Neapzinātie procesi, kas ietekmē mūs kā līderus, mūsu vadības prasmes, stilu un metodes. Izzināt un nostiprināt savu lomu kā pārdošanas vadītājam.
  • Lielākie izaicinājumi komandā (kā konflikti, baumas, pretestība, atbildības neuzņemšanās, motivācijas trūkums, nogurums, iekšēja konkurence, neveselīgs klimats u.c.). Kā tos identificēt, atpazīt un meklēt cēloņus?
  • Jaunu risinājumu iespējas pārdošanas komandas darba veicināšanai. Ko patiešām nozīmē domāt ārpus ierastā?
  • Pārdošanas mērķi. Kā padarīt tos par reāli darbojošiem? Kur ir mūsu resurss? Kā to izmantot efektīvāk?
  • Iespēja testēt un aplūkot dažādu produktu cenu/klientu/ segmentu attiecības.

Trenere:

Terēze Riekstiņa – biznesa apmācību trenere ar 18 gadu pieredzi pārdošanā un vadībā (finanšu, mazumtirdzniecības, biznesa konsultāciju jomā). Ieguvusi psiholoģijas bakalaura un banku ekonomista kvalifikāciju. «Pārdošanas vadības Guru 2012» titula ieguvēja. Turības biznesa inkubatora «Mentorklases» līdzautore. Izveidojusi biznesa apmācību spēli un praktisko uzdevumu ceļvedi «Pārdošanas maratons». Apmācības vada pārdošanā, vadībā un personības attīstībā. Apguvusi sistēmiskā praktiķa darbu Systemic Constellations Center Riga sadarbībā ar Bert Hellinger Instituut Nederland.

Pirms treniņa anketēšana un saruna ar katru dalībnieku, lai treniņu maksimāli pielāgotu dalībnieku šī brīža izaicinājumiem. Grupā līdz 15 cilvēkiem, izmantojot sistēmisko sakārtojumu metodi, kā arī sistēmiskus izpētes un attīstības vingrinājumus.

Kad? 15. un 16.oktobris /09:00 – 17:00/
Kur? Turības biznesa inkubatora telpās, Graudu ielā 68, Rīgā (iespējams vieta tiks mainīta)

Dalība 2 dienu treniņā: 350 EUR + PVN (cenā iekļautas kafijas pauzes un pusdienas).

Papildus informācija un pieteikšanās: zvanot pa tālruni +371 29269931 vai rakstot info@uzdrosiniespardot.lv (vietu skaits ierobežots).

Хочешь получать новости от нас? Просто подпишись!