Par autori

scnd-img frst-img

Par autori

Terēze Riekstiņa – biznesa apmācību trenere ar 18 gadu pieredzi pārdošanā un vadībā (bankā, mazumtirdzniecībā un biznesa konsultāciju jomā). Ieguvusi psiholoģijas bakalaura un banku ekonomista kvalifikāciju. Turības biznesa inkubatora “Mentorklases” līdzautore. Izveidojusi biznesa apmācību spēli “Pārdošanas maratons”. Apguvusi sistēmiskā praktiķa darbu Systemic Constellations Center Riga sadarbībā ar Bert Hellinger Instituut Nederland. 2018.gadā izveidoja nelielu kluso kempingu Sasmakas ezera krastā.

Terēze savu darba laiku plāno tā, lai 50% strādātu tiešā saskarē ar klientiem un aktīvo pārdošanu, savukārt pārējā laikā virza savu klientu komandas uz izciliem pārdošanas rezultātiem: mācot, rādot, vadot, motivējot un iedvesmojot. Terēze uzskata, ka katram no mums jau ir visi resursi, lai īstenotu savus sapņus un mērķus. Apmācības vadījusi tādiem uzņēmumiem kā, Tet, Elis tekstila serviss, Nordea banka, VIA SMS Group, IF apdrošināšana, Olderi, Brikers Latvija, RSC Noma, BeWe Rix, Valsts asinsdonoru centrs, LIAA biznesa inkubatori, Palidzesim.lv, Bigbank, Tele2, Latvijas Zaļais punkts, Clear Channel Latvia, Inchcape Motors Latvia, Forevers, Rīgas nami, BTA, u.c.

Par kompāniju

Misija

“Uzdrošinies pārdot” misija ir palīdzēt attīstīt jebkura uzņēmuma pārdošanā, tirdzniecībā vai klientu apkalpošanā iesaistīto darbinieku un komandas prasmes, ieraudzīt katra talantus un stiprās puses. Attīstīt citus un augt pašiem.

Vīzija

“Uzdrošinies pārdot” vīzija ir popularizēt pārdevēja amatu, apmācīt, iedvesmot un motivēt viņus jauniem panākumiem, izaicinājumiem un rezultātiem. Kļūt par uzņēmumu, kura atbalsts ir nozīmīgs katra pārdevēja un uzņēmuma komandai.

big
  • “Uzdrošinies pārdot” galvenā vērtība ir mīlestība – pret darbu, klientu, pārdošanas procesu, sevi un panākumiem.
  • Tik pat augsti vērtējam individuālu pieeju un risinājumu meklēšanu katram klientam un projektam.
  • Tikai atklātībā, godīgumā un pozitīvā komunikācijā var atrast visvērtīgāko sadarbību, tādēļ garantējam konfidencialitāti it visas darījuma detaļās.

Galerija

Atsauksmes

Baiba /Kā pārdot dārgi un kaulēties izdevīgi?/

Patika praktiskie uzdevumi, darbības pāros, radošā daļa, ka nebija viss tikai sausi. Bija piemēri no dzīves, un iespēja katram izteikt savu viedokli. Lielākais ieguvums-ieraudzīt otru (klienta) pusi.

Ronalds /Ārpus komforta zonas/

Šajā divu dienu pārdošanas treniņā patika iegūt pārliecību par savām spējām, saņemties, spert pirmos soļus. Uzdrošināties iziet ārpus ierastā. Nepadoties un neapstāties.

Milda Marija /Sistēmiskā pārdošana/

Pamācoši, pat cilvēkiem ar pieredzi, jo iekļauta arī psiholoģija. Patika, ka varējām ieraudzīt vairāk klienta pusi – viņu sajūtas un vajadzības.

Diāna /Sistēmiskā pārdošana/

Ļoti noderīgi jebkuram pārdevējam. Kvalitatīva informācija, labi piemēri, skaidra struktūra. Brīvi nepiespiesti, bet lika trenēties un darīt.

Marta /Pārrunu vešana un kaulēšanās prasme/

Izcils kurss. Ļoti daudz ieguvu un būšu turpmāk daudz pārliecinātāka pārdevēja. Ļoti patika pasniedzējas darbs, viņas māka uzturēt ieinteresētību. Interesanti un jēgpilni.

Elīna /Pārdošanas treiņš/

Nebija nekāds bla bla un pilnīga koncentrēšanās uz mums, lai mēs apgūtu un pielietotu pēc tam ikdienā -> gūtu progresu.

Alise /Sistēmiskā pārdošana/

Patika, ka kursa sākumā tika noskaidrots, kas katram aktuāls. Teorija + praktiskie vingrinājumi vienmēr ir vislabākais. Patika treneres zināšanas un attieksme. Noderīgi.

Dace /Sistēmiskā pārdošana/

Ļoti interesants un praktisks seminārs. Daudz praktiski piemēri, dziļāka informācija par tēmām. Mūsdienīga, elastīga programma.

Raimonds /Pārdošanas ReSTARTS/

Atraktīva pieeja. Reāli liek aizdomāties un izprast. Mācībās brīva gaisotne un atmosfēra. Daudz praktizēšana.

Māris /Pārrunu vešana un kaulēšanās prasmes/

Pasniedzējai bagāta pieredze un skaidrs redzējums uz lietām un procesiem. Spēj labi parādīt, kā tas strādā dzīvē.

Gribi saņemt visjaunākās ziņas? Pieraksties!