Jaunumi

Vasaras akcija – iegādājies spēli lētāk!

03. 08. 2019
zina

Vai arī Tu vēlies savā pārdošanas komandā trenēt prasmes un uzlabot pārdošanas rezultātu ar biznesa spēles “Pārdošanas maratons” palīdzību? Jau kādu laiku par to domāji, bet vēl nebiji iegādājies šo spēli? Tad izmanto īpašo vasaras piedāvājumu, iegādājoties spēli augustā un septembrī ar 100 EUR atlaidi!

Rudens ir labs laiks, lai aktualizētu savā komandā jautājumus par pārdošanu, klientiem un rezultātiem. Spēle ļaus iknedēļas sapulci padarīt interesantāku un dos iespēju komandā praktizēt prasmes, kas ļoti noderīgas pārdošanas procesā (piemēram, prasmi klausīties, uzdot jautājumus, iziet ārpus komforta zonas, iebildumu argumentēšanu un citas).

Biznesa spēle sastāv no 16 prasmēm (ar konkrētiem uzdevumiem), kas sasaistītas ar 16 sporta veidiem, apvienojot tos kopīgā maratona distancē. Komandai kopīgi (reizi nedēļā) uz vienu stundu notiek kopēja prasmju trenēšana, un pēc tam katrs dalībnieks nedēļu pilda mājas darbu (kuri ir praktiski apvienojami ar ikdienas pienākumiem). Kopā spēli var spēlēt 3-4 mēnešus.

Piesaki savu spēli par īpašo akcijas cenu, rakstot uz info@uzdrosiniespardot.lv!

Gribi saņemt visjaunākās ziņas? Pieraksties!