Jaunumi

Personīgās izaugsmes semināri “Ceļš pie sevis”

11. 04. 2021
zina

Visskaistākā lieta uz pasaules – ir pati pasaule!

No maija piedāvājam personīgās attīstības seminārus 2x mēnesī – trešdienas vakaros online vidē.

Šie semināri noderēs tiem, kas vēlas izprast dziļāk sevi un savus neapzinātos procesus, kuri vēlas iepazīt sistēmisko pieeju dzīvei, izprast sistēmiskā darba principus un piedalīties sakārtojumos ar dziļāku piedzīvošanas sajūtu.

Tēmas kuras tiks skatītas semināros: ģimene, dzimta, attiecības, savs resurss, sevis meklējumi, mūsu aizsardzības mehānismi, iekšējie konflikti, mīlestības plūsma, pieaugšana, dvēseles kustības, sava dzīves ceļa atrašana.

Darbseminārus vadīs biznesu attīstības trenere Terēze Riekstiņa ar 18 gadu pieredzi pārdošanā un vadībā (finanšu, mazumtirdzniecības, biznesa konsultāciju jomā). Ieguvusi psiholoģijas bakalaura un banku ekonomista kvalifikāciju. Turības biznesa inkubatora “Mentorklases” līdzautore. Izveidojusi biznesa apmācību spēli “Pārdošanas maratons”. Apmācības vada pārdošanā, vadībā un personības attīstībā. Apguvusi sistēmiskā praktiķa darbu Systemic Constellations Center Riga sadarbībā ar Bert Hellinger Instituut Nederland.

Izmantotā metodika apmācībās un konsultācijās:

Sistēmisko apmācību un konsultāciju pamatā ir dziļa izpratne par sistēmfenomenoloģiskajiem procesiem, kuri noris jebkurā dzīvā sistēmā – ģimenē, uzņēmumā vai organizācijā, komandā vai grupā. Sistēmiskie sakārtojumi ir viena no metodēm, kas ļauj atklāt neapzinātos sistēmiskos paternus.

Apmācību laikā dalībniekiem būs iespēja daudz praktizēt un piedzīvot. Ja tevi tas interesē-raksti info@uzdrosiniespardot.lv Reģistrētiem dalībniekiem pirms darbsemināriem tiks nosūtīta saite uz pieslēgšanos vebināram.

Kad? sākam 5.maijā ( kopā 10 reizes – 2x mēnesī trešdienas vakaros)

Kur? Zoom Online platformā

Cena? 25 EUR par katru darbsemināru vienam dalībniekam (pirmā reize bezmaksas). PVN iekļauts cenā.

Pieteikties:  info@uzdrosiniespardot.lv

Gribi saņemt visjaunākās ziņas? Pieraksties!