Jaunumi

Pārrunu vešana un kaulēšanās prasmes

16. 10. 2018
zina

Kaulēšanās ir aizraujoša spēle! – Šajā spēlē uzvar tas, kurš to spēlē visgudrāk. Šis treniņš attīsta praktiskās pārrunu vešanas un kaulēšanās iemaņas. Vislielāko vērtību iegūs pārdošanā un iepirkumu veikšanā iesaistītie darbinieki un to vadītāji.

Apmācību programma:

  • Sagatavošanās pārrunām. Pārrunu mērķu uzstādīšana. Ieņemamo un atdodamo pozīciju sagatavošana. Limitu un robežu uzstādīšana. Psiholoģiskā sagatavošanās. Lomu sadalīšana.
  • Pārrunu stratēģijas. Īstermiņa un ilgtermiņa rezultātu stratēģijas. Atšķirības domāšanā un pielietojamos principos.
  • Pārliecināšanas un argumentēšanas prasmes. Kā savu sakāmo veidot partnerim skaidru un saprotamu. Argumentācijas tehnikas. P.R.E.P princips. Faktu un iegalvošanas izmantošana. Partnera izteikto argumentu, kritēriju un vērtību izmantošana. Specifisko argumentu sagatavošana un izmantošana. Iebildumu aikido.
  • „Kaulēšanās” tehnikas un paņēmieni. Savu prasību argumentēšana. Kad un kā piedāvāt pretimnākšanu. Stresa rašanās „kaulēšanās” procesā un noturība pret to. Cilvēka dabisko refleksu izmantošana pārrunās. Partnera uzmanības fokusēšana uz tev vēlamo rezultātu.
  • Emocionālā noturība un izmantošana. Partnera emocionālā stāvokļa noteikšana. Pārrunu vedēja pārliecība. Pārrunu vedējam nepieciešamās prasmes un personiskās īpašības. Pārliecība par sevi. Savu stipro un vājo vietu apzināšana un uzlabošana.

Treniņu vadīs:
Terēze Riekstiņa – biznesa apmācību trenere ar 18 gadu pieredzi pārdošanā un vadībā (bankā, mazumtirdzniecībā un biznesa konsultāciju jomās). Ieguvusi psiholoģijas bakalaura un banku ekonomista kvalifikāciju. Turības biznesa inkubatora “Mentorklases” līdzautore. Biznesa apmācību spēles ‘Pārdošanas maratons” autore. Joprojām 30-50% darba laika aktīvā pārdošana.

Kad? 27.novembris, 4. un 11.decembris /09:00 – 17:00/
Kur? Turība Business HUB, Graudu ielā 68, Rīgā
Cena? 225 EUR + PVN par dalībnieku (cenā iekļautas kafijas pauzes un pusdienas)
Pieteikties: info@uzdrosiniespardot.lv
Apmācību maksu dalībnieki parasti atpelna jau mēneša laikā. 

Gribi saņemt visjaunākās ziņas? Pieraksties!