Jaunumi

Atklāšanas pasākums spēlei

06. 08. 2018
zina

20. jūnijā LIAA Talsu biznesa inkubatora dalībniece Terēze Riekstiņa prezentēja izveidoto biznesa apmācību spēli “Pārdošanas maratons”. Pasākumā, plašā uzņēmēju lokā, katrs tika aicināts spēli apskatīt un iepazīt. Pasākumu vadīja sporta veidu pazinējs un stāstu iedvesmotājs Armands Tripāns. Viesus uzrunāja arī pazīstamais treneris Zuarguss, kas ļāva katram pasākuma dalībniekam pārliecināties par cilveka iracionālo dabu ieradumu veidošanā un vēlreiz uzsvēra ieradumu lielo nozīmību, kas ir pārdošanas spēles pamatā.

Spēles pēdējā gadu desmitā ir atguvušas popularitāti un cilvēkiem patīk caur spēles elementiem, gan jautri un pozitīvi pavadīt laiku, gan pārbaudīt savas erudīcijas spējas un zināšanas, gan attīstīt noteiktas prasmes. Spēļu vislielākais ieguvums ir dialogs ar citiem spēles dalībniekiem, komunikācijas spēju attīstība un disciplinētība, prasme uzvarēt/zaudēt. Spēles attīsta stratēģisko un abstrakto domāšanu, māca sadarboties ar citiem cilvēkiem, māca prognozēt savu rīcību un tās sekas, novērtēt risku, atrast saikni starp cēloni un sekām.

Pārdošanas prasmju treniņa spēle paredzēta pārdošanas komandas vadītājam kā palīglīdzeklis, lai aktivizētu savos pārdevējos pozitīvu ieradumu veidošanu un pārdošanas prasmju trenēšanu, (piemēram tādas, kā:  klienta vajadzību izzināšana, atvērto jautājumu uzdošanu, pirmais iespaids, attiecību veidošanas prasmes, iebildumu atspēkošanas prasmes un savu produktu/risinājumu prezentēšana pārdošanā, u.c.).

Biznesa spēle sastāv no 16 prasmēm (ar konkrētiem uzdevumiem), kas sasaistītas ar 16 sporta veidiem, apvienojot tos kopīgā maratona distancē. Komandai kopīgi (reizi nedēļā) uz vienu stundu notiek kopēja prasmju trenēšana, un pēc tam katrs dalībnieks nedēļu pilda mājas darbu (kuri ir praktiski apvienojami ar ikdienas pienākumiem). Kopā spēli var spēlēt 3-4 mēnešus. Pārdošanā ir ļoti daudz līdzību ar sporta veidiem.  Katrā sporta veidā ir svarīgākie elementi, kas nes panākumus. Pārdevēji līdzīgi kā sportisti ir tie, kas iepazīst zaudējumus, pirms tiek pie uzvarām, veido ieradumus, iet ārpus komforta zonas un trenē savas prasmes, lai gūtu panākumus un rezultātus.

Spēle ir poligrāfisks izdevumus, kas satur noteiktas kartiņas par katru prasmi ar īsu teoriju, uzdevumiem sapulces laikā, norādījumiem pārdošanas komandas vadītājam, un mājas darbiem komandas pārdevējiem. Uzdevumi ir veidoti vieglā, saprotamā valodā, lai pārdošanas/ uzņēmuma vadītājs spētu to vadīt un darbinieki izpildīt.

Komandas, kuras iegādāsies spēli līdz 31.augustam saņems bezmaksas 2 stundu meistarklasi ar spēles autori Terēzi Riekstiņu. Piesakies: info@uzdrosiniespardot.wooh.lv

Spēle tapusi ar ERAF projekta “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” atbalstu (Projekta Nr.3.1.1.6/16/I/001).

Gribi saņemt visjaunākās ziņas? Pieraksties!