News

Visgrūtāk ir padoties nezināmajam!

25. 03. 2020
zina

Laikā kad pasaulē, katrā no mums un arī manī notiek transformācijas process, atļaujos būt pateicīga brīnišķīgajām pasniedzējām Ivetai Apinei un Barbara Hoogenboom, kā arī pārējām grupu dalībniecēm par piedzīvoto “Organizāciju meistara līmeņa apmācību” kursā, kurš noslēdzās marta pirmajos datumos. Jau apmācībās sapratu, ka visgrūtākais man ir padoties nezināmajam. Attiekties no vecā un ļaut atnākt jaunajam, vēl nesaprotot, kur tas nesīs un kāda es tur būšu. Un liekas, ka pasaule pati šobrīd veic šo procesu, tāpēc man tas patiešām iedod laiku apstāties. Un mācīties no jauna sevī ieraudzīt citas vērtības.

Jebkuru pārmaiņu procesā kaut kas tiek zaudēts. Un vissvarīgāk ir atrast vidi un savējos, ar kuriem kopā var izrunāt gan bailes, nedrošību, gan nezināmo un zaudēto. Ir vairāk kā skaidrs, ka pa vecam pasaule vairs negriezīsies. Nāks jauna, savādāka gan pasaule, gan sabiedrība, gan katrs indivīds.

Es šobrīd vēl nogaidu. Jāatdzīst, man tas ir izaicinājums, kad gandrīz visi jau piedāvājuši online kursus un pārkvalificēšanos. Es šobrīd ļaujos plūsmai. Nav jau tā, ka nebūtu bažas vai bailes. Šūpojas gan drošības jautājums, gan potenciāls un pāri visam plānošana un vēlme kontrolēt. Ir apstājušies daži no lielajiem mērķiem. Vispār, es esmu darbības cilvēks. Uzskatu, ka darbība ir arī labs instruments gan krīzē, gan problēmu risināšanā, gan panākumu gūšanā. Tāpēc nogaidīšana man ir kas jauns. Un, lai arī prāts dzen uz darbību, uz priekšu, uz pozitīvo, dvēsele vēlas apstāties un ļauties tam, kas nāks.

Iepriekšējā krīze man ļāva iemīlēt pārdošanu, klientus un uzņēmumus. Ļāva augt un mācīties būt līderim, iedvesmotājam un uzņēmējam. Kļūt drosmīgākai un ticēt attiecībām. Ļāva ieskatīties sevī. Ļāva saprast, ka vislielāko gandarījumu man dod iespēja parādīt gaismu jauniem uzņēmējiem pirmajam solim un ieraudzīt katram pārdevējam savu iekšējo potenciālu. Esmu pateicīga par visu pieredzēto.

Izmēģiniet dzīvi visos iespējamajos veidos: ar labo un slikto, ar rūgto un saldo, ar tumšo un gaišo, ar vasarīgo un ziemīgo.” /Ošo/

Interesanti, ko iemācīs un atļausies šis gads… kāda būs pārdošana nākamajā desmitgadē… kā attīstīsies jaunie uzņēmēji… ko katram no mums nozīmēs robežu aizvēršana, izolācija un attiecību veidošana caur ekrāniem?

Ja arī tev ir radušies jautājumi un nepieciešama gaisma – uzraksti man personīgi. Vislabāk spēšu atbalstīt pārdevējus, pārdošanas vadītājus, jaunos uzņēmējus. Lai arī pārdomās un nogaidoša, esmu gatava dalīties, atbalstīt un iedrošināt. E-pasts: tereze.riekstina@gmail.com

Un tiekamies jau jaunajā, citādākajā pasaulē!

Terēze Riekstiņa

Pārdošanas apmācību trenere/uzņēmēja

www.uzdrosiniespardot.lv

Want to get our latest news? Just sign up!