News

Praktiskais pārdošanas ceļvedis

07. 12. 2019
zina

“Uzdrošinies pārdot” – tāds ir mana radītā zīmola nosaukums, un tikai tagad esmu sapratusi, ka tas ir stāsts arī par mani pašu. Uzdrošināties radīt ko tādu, lai katram pārdevējam (tajā skaitā arī man pašai) ir iespēja uzdrošināties, iespēja izaicināt sevi, iespēja disciplinēties, trenēties un virzīties uz augstākiem rezultātiem. Un galu galā arī iemīlēt pārdošanu.

Nākamā gada sākumā izdošu praktisko uzdevumu grāmatu – ceļvedi “Pārdošanas maratons”. Šajā praktisko uzdevumu ceļvedī nebūs jaunas teorijas vai metodes, jo riteni no jauna neizdomāsi. Te galvenā būtība būs DARĪŠANĀ. Jo, tikai darot, trenējot un praktizējot, mēs varam noslīpēt savas pārdošanas prasmes un kompetences. Tikai darot, varam kļūt labāki par to, kādi bijām vakar. Tikai darot, varam sasniegt jaunus klientus, uzklausīt viņus un palīdzēt piepildīt viņu sapņus. Tikai darot, varam nopelnīt un izpildīt pārdošanas plānu. Tikai darot, varam saņemt atzinību un svinēt panākumus. Un, tikai darot, varam piepildīt savus sapņus!

Praktisko uzdevumu ceļvedis tevi aizvedīs 100 dienu pārdošanas maratonā, kur katru dienu būs savs uzdevums, lai palīdzētu noskaidrot, uzzināt, praktizēt, atjaunot vai uzlabot kādu pārdošanai svarīgu prasmi, kompetenci un rezultātu. Ceļvedī ir izdalīti 10 izaicinājumi pārdošanas profesionāļiem. Tie ļaus izkāpt no komforta zonas un izbaudīt jaunas sajūtas. Tāpat ceļvedī ir iekļautas DARĪŠANAS dienas, bez kurām pārdošanas rezultātu nevar sasniegt.

Ceļvedis ir veidots, lai katrs pārdevējs pats var uzdot sev jautājumus un pats arī meklēt atbildes, izaicināt un darīt savādāk. Tāpat būs iespēja atkārtot visiem jau tik labi zināmās lietas par pirmo iespaidu, attiecību veidošanu, klausīšanos un klientu izzināšanu, argumentēšanu, kaulēšanos un darījumu noslēgšanu.

Ceļvedis paredzēts visiem pārdošanā un klientu apkalpošanā iesaistītajiem darbiniekiem, menedžeriem, speciālistiem, attiecību vadītājiem un tirdzniecības pārstāvjiem. Ceļvedi var pildīt katrs pārdevējs individuāli vai kopīgi komandā.

Komandām ceļveža iegāde virs 10 gab. būs par īpašu cenu. Uzzini vairāk: info@uzdrosiniespardot.lv

 

Terēze Riekstiņa

Biznesa apmācību trenere

Biznesa apmācību spēles un praktiskā pārdošanas ceļveža

“Pārdošanas maratons” autore

www.uzdrosiniespardot.lv

Want to get our latest news? Just sign up!