News

Bezmaksas DEMO

04. 02. 2020
zina

10.februārī 10:00 bezmaksas DEMO
Kā pārdot dārgi un kaulēties izdevīgi?

Abpusēji izdevīga pārdošana, ne vienmēr nozīmē pārdot lētāk (lai iegūst pircējs) un pārdot vairāk (lai iegūst pārdevējs). Kā darījumos iegūt win-win? Aicinām pārdevējus un iepircējus uz bezmaksas DEMO treniņu par pārrunu vešanas un kaulēšanās prasmēm. Būs iespēja ieraudzīt savus izaicinājumus un vājās puses un iegūt dažas praktiskas tehnikas to spēcināšanai. Tā pat arī izvērtēt ieguvumus, lai pēc tam jau piedalītos 3 dienu treniņā 12., 19. un 26.februārī. Izmanto iespēju!

Apmācību programma 3 dienu treniņam:

  • Pārrunu stratēģijas. Kas strādā un nestrādā pārdošanā 2020.gadā? Īstermiņa un ilgtermiņa rezultātu stratēģijas. Atšķirības domāšanā un pielietojamos principos.
  • „Kaulēšanās” paņēmieni. Stresa rašanās „kaulēšanās” procesā un noturība pret to. Pārdevēja un pircēja lomu kopīgais un atšķirīgais. Iepircēju izaicinājumi.
  • Kāpēc pārdot dārgi ir izaicinājums? Naudas psiholoģija un galvenie principi domāšanas un ieradumu maiņai.
  • Dziļāku attiecību un komunikācijas veidošana ar klientu. Kā to sasniegt? Ko tas prasa no paša pārdevēja?
  • Pārliecināšanas un argumentēšanas prasmes. Dažādu veidu argumentācijas tehnikas. Efektīvs darbs ar iebildumiem.
  • Win-win pieeja pārrunu un pārdošanas procesos. Kā panākt abpusēji izdevīgus darījumus? Attiecību un risinājumu pārdošana.

Treniņu vadīs:

Terēze Riekstiņa – biznesa apmācību trenere ar 18 gadu pieredzi pārdošanā un vadībā (finanšu, mazumtirdzniecības, biznesa konsultāciju jomā). Ieguvusi psiholoģijas bakalaura un banku ekonomista kvalifikāciju. Turības biznesa inkubatora “Mentorklases” līdzautore. Izveidojusi biznesa apmācību spēli un praktisko uzdevumu ceļvedi “Pārdošanas maratons”. Apmācības vada pārdošanā, vadībā un personības attīstībā. Apguvusi sistēmiskā praktiķa darbu Systemic Constellations Center Riga sadarbībā ar Bert Hellinger Instituut Nederland.

Kad? 10.februāris /10:00-12:00/ Bezmaksas DEMO treniņš
Kur? Turības Biznesa inkubatora telpās, Graudu ielā 68, Rīgā
Pieteikties: info@uzdrosiniespardot.lv (pieteikšanās obligāta)
Pats 3 dienu treniņš notiks 12., 19. un 26.februārī /9:00-17:00/. Treniņa cena 225 EUR + PVN par dalībnieku (cenā iekļautas kafijas pauzes un pusdienas). Parasti dalības maksu dalībnieki atpelna mēneša laikā. 

Want to get our latest news? Just sign up!