Dare to sell

Training topics

training

Master class of goals

training

Sales training

training

Negotiation and bargaining skills

training

How to succeed!

training

EU project writing ABC

blue

Feasibility study:
Meeting with the company management. Communication audit – analysis of emails, telephone calls, of meetings with a customer, assessment/evaluation at the workplace. Compilation of information, analysis and updating/clarification of training programme, preparation.

Methodology used in training:
Learning methods are developed taking into consideration proven sales techniques, principles of experience-based learning (experimental learning) and accelerated learning. Training takes place in a positive, inspiring atmosphere and allows everyone to feel good.

Follow-up:
Summary of results and feedback sessions.
Development programme/game – complete reinforcement of knowledge gained in training in practice.

As the result of training:
Increased customer loyalty. A greater return on each transaction. A higher volume of sales. Motivated customer service by employees of enterprise. Positive climate and atmosphere in the team. And, of course, the increased staff motivation, willingness and striving to achieve sales results.

Training most frequently takes place in up to 20 participants’ groups 8-24h (1-3 training days).

Reviews

Marta /Pārrunu vešana un kaulēšanās prasme/

Izcils kurss. Ļoti daudz ieguvu un būšu turpmāk daudz pārliecinātāka pārdevēja. Ļoti patika pasniedzējas darbs, viņas māka uzturēt ieinteresētību. Interesanti un jēgpilni.

Elīna /Pārdošanas treiņš/

Nebija nekāds bla bla un pilnīga koncentrēšanās uz mums, lai mēs apgūtu un pielietotu pēc tam ikdienā -> gūtu progresu.

Alise /Sistēmiskā pārdošana/

Patika, ka kursa sākumā tika noskaidrots, kas katram aktuāls. Teorija + praktiskie vingrinājumi vienmēr ir vislabākais. Patika treneres zināšanas un attieksme. Noderīgi.

Dace /Sistēmiskā pārdošana/

Ļoti interesants un praktisks seminārs. Daudz praktiski piemēri, dziļāka informācija par tēmām. Mūsdienīga, elastīga programma.

Raimonds /Pārdošanas ReSTARTS/

Atraktīva pieeja. Reāli liek aizdomāties un izprast. Mācībās brīva gaisotne un atmosfēra. Daudz praktizēšana.

Māris /Pārrunu vešana un kaulēšanās prasmes/

Pasniedzējai bagāta pieredze un skaidrs redzējums uz lietām un procesiem. Spēj labi parādīt, kā tas strādā dzīvē.

Inga /Pārdošanas treniņš/

Pasniedzējai fantastiska spēja divu dienu garumā noturēt auditorijas nedalītu uzmanību. Ļoti patika, ka apmācības bija spēļu veidā, kas palīdz izprast teoriju.

Ilona /Mērķu meistarklase/

Bija viegli uztvert, nebija sausas teorijas, tikām mudināti dot solījumus pašiem sev, nodefinēt, kas man ir svarīgi un iedvesmoties no panākumus guvušu cilvēku pieredzes.

Alīna /spēle “Pārdošanas maratons”/

Spēle attīstīja ne tikai profesionālās pārdošanas iemaņas, bet arī lika katram dalībniekam aizdomāties par sevi, savu dzīvi, raksturu, nākotni, par lietām, ko gribi mainīt un ko sasniegt.

Valda /Pārdošanas treniņš/

Ļoti interesants, vērtīgs, aizraujošs un pacilājošs kurss. Daudz svarīgu informāciju un emociju. Īpaši patika, ka kurss bija aktīvs ar praktiskiem uzdevumiem, īpaši piemeklētiem video.

Open courses

30.10.2019
course
Pārrunu vešana un kaulēšanās prasmes

Kaulēšanās ir aizraujoša spēle! – Šajā spēlē uzvar tas, kurš to spēlē visgudrāk. Šis treniņš attīsta praktiskās pārrunu vešanas un kaulēšanās iemaņas. Vislielāko vērtību iegūs pārdošanā un…

16.10.2019
course
SISTĒMISKĀ PĀRDOŠANA

Citādāks apmācību treniņš, kas ļaus tev paskatīties uz dažiem procesiem, rezultātiem un pārdošanu no malas. Reizēm augstus pārdošanas rezultātus nesasniedzam ne tāpēc, ka mums nepiemīt…